THRUSCAN EL TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ DX-X

THRUSCAN EL TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ DX-X

SORUNUZ

İNSANLAR ÜZERİNDE TAŞINAN MANYETİK VE MANYETİK OLMAYAN METALDEN YAPILMIŞ, ATEŞLİ SİLAHLAR, KESİCİ, DELİCİ, YARALAYICI, PARÇALAYICI OBJELERİN TESPİTİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖZEL OLARAK ÜSTÜN ÖZELLİKLERLE TASARLANMIŞTIR. GELİŞMİŞ ELEKTROMANYETİK BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ SAHİPTİR. SON DERECE HIZLI METALE REAKSİYON VEREBİLEN, DIŞ ETMENLERE KARŞI SAĞLAM BİR KORUMAYA SAHİPTİR.

ÇALIŞTIRMA :

YANDAKİ BUTONUNA BASILARAK CİHAZ ÇALIŞIR HALE GETİRİLİR. CİHAZ, KISA SÜREDE OTO-KALİBRASYONUNU TAMAMLAYARAK, ÇALIŞMAYA HAZIR HALE GEÇER VE YEŞİL LEDİ YANAR. ALARM ANINDA YEŞİL LED, KIRMIZIYA DÖNER VE KULLANICIYI SESLİ-IŞIKLI UYARIR. OPSİYONEL TİTREŞİMLİ VE KULAKLIKLI DA UYARMA YAPABİLİR. CİHAZIN SESSİZ ÇALIŞMA MODU DA MEVCUTTUR. CİHAZIN BATARYA DURUMU LED İLE TAKİP EDİLEBİLİR, ŞARJ GEREKEN DURUMDA SÜREKLİ KIRMIZI VE SESLİ UYARI VERİR.

HASSASİYET :

ALGILANACAK NESNE MİNİMUM ALGILAMA MESAFESİ

ALARM :SESLİ (KULAKLIK OPSİYONLU), GÖRSEL.

BATARYA : 1 ADET Nİ-MH9V – 250 MAH (ŞARJ EDİLEBİLİR VE DEĞİŞTİRİLEBİLİR)

ŞARJ SÜRESİ : İLK ŞARJ ~15 SAAT, MÜTEAKİP ŞARJLAR 10 SAATTİR.

GİRİŞ :220V AC 50HZ (ŞEBEKE CEREYANI), ÇIKIŞ : 12V DC 110MA (ADAPTÖR)

ÇEKİLEN AKIM : STAND BY KONUMUNDA 3 MA, ALGILAMA KONUMUNDA ~12 MA

BATARYA VOLTAJ TESTİ : KIRMIZI LED VE SÜREKLİ SESLİ UYARI VERİR.

AĞIRLIK : ~420 G

BOYUTLAR : 43 X 83 X 410 MM

ÇALİSMA SİCAKLİGİ : -20 C / + 70 C

DEPOLAMA SICAKLIĞI : -30 C / + 75 C

DIŞ KAB : ABS’DEN İMAL EDİLMİŞTİR.

BU MODEL EL TİPİ METAL DETEKTÖRÜ E.C.A.C. (ECAC – EUROPEAN CİVİL AVİATİON CONFERENCE) UYARI ÜRETİLMİŞ OLUP, ÜLKEMİZDE DE ÖNEMLİ OTORİTELERİN İSTEKLERİ GEREĞİ GELİŞTİRİLMİŞTİR. İNSAN SAĞLIĞINA ZARARI OLMADIĞINA DAİR 0-300GHZ. FREKANS ARALIĞINDA YAYINIMDA ETKİSİ OLMADIĞI TÜBİTAK RAPORU İLE BELGELİDİR.

THRUSCAN MODELİ 40 YILLIK FABRİKAMIZIN DENEYİMİ VE %100 TÜRK MÜHENDİSLİĞİ İLE ÜRETİLMİŞ OLUP, DÜNYANIN 60 ÜLKESİNE İHRAÇ EDİLMEKTEDİR.

BENZER ÜRÜNLERİMİZ